Stembureau Sportvereniging Ruwaard in Oss (2023)
Postcode 5344 KW · Wijk Ruwaard
Hier zijn 1.175 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 368 | 31,3% | 31,6% | −0,3 pp | 2,1% |
| GroenLinks-PvdA | 180 | 15,3% | 11,0% | +4,3 pp | 2,9% |
| SP | 128 | 10,9% | 8,2% | +2,7 pp | 2,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 126 | 10,7% | 11,8% | −1,1 pp | 1,9% |
| VVD | 102 | 8,7% | 15,5% | −6,8 pp | 1,2% |
| D66 | 75 | 6,4% | 5,1% | +1,2 pp | 2,6% |
| CDA | 41 | 3,5% | 3,1% | +0,4 pp | 2,3% |
| DENK | 40 | 3,4% | 2,6% | +0,8 pp | 2,7% |
| Forum voor Democratie | 30 | 2,6% | 2,0% | +0,6 pp | 2,7% |
| BBB | 28 | 2,4% | 4,1% | −1,8 pp | 1,2% |
| Partij voor de Dieren | 27 | 2,3% | 1,3% | +1,0 pp | 3,7% |
| Volt | 13 | 1,1% | 1,1% | +0,0 pp | 2,2% |
| ChristenUnie | 6 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 3,7% |
| JA21 | 5 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 1,3% |
| 50PLUS | 2 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 0,6% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 2,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,4 pp | 0,4% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oss, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −6,8 pp minder dan gemiddeld in Oss.
- Qua gewicht is dit het 19e van de 53 stembureaus: 2,1% van alle geldige stemmen in Oss en 0,0114% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 47 stemmen in Oss komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Oss
- Gymzaal Verdistraat 1.183 stemmen · PVV 30%
- Wijkcentrum Schadewijk 2 1.175 stemmen · PVV 41%
- Gemeenschapshuis Acropolis 1.184 stemmen · PVV 25%
- Café Zaal Frankies ('t Haasje) 1.167 stemmen · PVV 41%
- Sportcentrum de Rusheuvel 2 1.243 stemmen · PVV 32%
- Ontmoetingscentrum Meteoor 1.141 stemmen · PVV 37%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.