Stembureau Parkeerplaats Burchtplein (drive-thru) in Oss (2023)
Hier zijn 1.267 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 39,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 496 | 39,1% | 31,6% | +7,6 pp | 2,8% |
| VVD | 177 | 14,0% | 15,5% | −1,5 pp | 2,0% |
| Nieuw Sociaal Contract | 129 | 10,2% | 11,8% | −1,6 pp | 2,0% |
| GroenLinks-PvdA | 99 | 7,8% | 11,0% | −3,2 pp | 1,6% |
| DENK | 78 | 6,2% | 2,6% | +3,5 pp | 5,3% |
| SP | 75 | 5,9% | 8,2% | −2,2 pp | 1,6% |
| D66 | 54 | 4,3% | 5,1% | −0,9 pp | 1,9% |
| Forum voor Democratie | 46 | 3,6% | 2,0% | +1,6 pp | 4,1% |
| BBB | 26 | 2,1% | 4,1% | −2,1 pp | 1,1% |
| Volt | 19 | 1,5% | 1,1% | +0,4 pp | 3,2% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 1,3% | 1,3% | −0,1 pp | 2,2% |
| JA21 | 13 | 1,0% | 0,7% | +0,3 pp | 3,4% |
| CDA | 12 | 0,9% | 3,1% | −2,2 pp | 0,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 10 | 0,8% | 0,4% | +0,4 pp | 4,1% |
| 50PLUS | 4 | 0,3% | 0,6% | −0,2 pp | 1,3% |
| Splinter | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 5,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 6,9% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 11,8% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 4,1% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 1,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 6,3% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 4,2% |
| ChristenUnie | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oss, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,6 pp meer dan gemiddeld in Oss.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 53 stembureaus: 2,3% van alle geldige stemmen in Oss en 0,0123% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 44 stemmen in Oss komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Oss
- Parkeerterrein Wolfskooi 2 1.274 stemmen · PVV 37%
- Zalencentrum De Merx 1.260 stemmen · PVV 42%
- Fitness 4 all Berghem 2 1.296 stemmen · PVV 34%
- Sportcentrum de Rusheuvel 2 1.243 stemmen · PVV 32%
- Sportcentrum de Rusheuvel 1 1.311 stemmen · PVV 28%
- Gemeenschapshuis Acropolis 1.184 stemmen · PVV 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.