Stembureau Gemeenschapshuis Vidi Reo -1 in Oss (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5371 AX · Wijk Ravenstein

Hier zijn 1.073 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 20,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 224 20,9% 15,4% +5,4 pp 2,6%
GroenLinks-PvdA 171 15,9% 9,1% +6,9 pp 3,4%
PVV 168 15,7% 23,9% −8,2 pp 1,3%
VVD 166 15,5% 15,3% +0,2 pp 1,9%
CDA 154 14,4% 11,7% +2,7 pp 2,4%
JA21 48 4,5% 6,7% −2,2 pp 1,3%
Forum voor Democratie 37 3,4% 4,7% −1,2 pp 1,4%
SP 33 3,1% 3,5% −0,4 pp 1,7%
Partij voor de Dieren 16 1,5% 1,1% +0,4 pp 2,5%
Volt 16 1,5% 0,8% +0,7 pp 3,8%
BBB 11 1,0% 2,6% −1,6 pp 0,8%
50PLUS 10 0,9% 1,6% −0,7 pp 1,1%
DENK 4 0,4% 2,5% −2,1 pp 0,3%
LP 4 0,4% 0,0% +0,3 pp 15,4%
NSC 4 0,4% 0,3% +0,1 pp 2,5%
ChristenUnie 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 1,9%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 1,2%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,2%
SGP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,9%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,0%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oss, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −8,2 pp minder dan gemiddeld in Oss.
  • Qua gewicht is dit het 28e van de 49 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Oss en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 52 stemmen in Oss komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Oss

Alle stembureaus in Oss

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.