Stembureau Gemeenschapshuis Vidi Reo - 1 in Oss
Postcode 5371 AX
Hier waren 679 kiezers toegelaten (1,8% van alle toegelaten kiezers in Oss) en zijn 676 geldige stemmen uitgebracht. V.D.G. werd hier de grootste met 21,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| V.D.G. | 143 | 21,2% | 22,9% | −1,7 pp | 1,6% |
| GroenLinks-PvdA | 142 | 21,0% | 8,0% | +13,0 pp | 4,7% |
| CDA | 113 | 16,7% | 12,7% | +4,0 pp | 2,4% |
| D66 | 60 | 8,9% | 10,1% | −1,2 pp | 1,6% |
| SP | 58 | 8,6% | 10,3% | −1,7 pp | 1,5% |
| VVD | 43 | 6,4% | 8,2% | −1,8 pp | 1,4% |
| DDO | 42 | 6,2% | 10,3% | −4,0 pp | 1,1% |
| PVV | 27 | 4,0% | 4,6% | −0,6 pp | 1,6% |
| Forum voor Democratie | 25 | 3,7% | 6,4% | −2,7 pp | 1,0% |
| SSO | 23 | 3,4% | 6,7% | −3,3 pp | 0,9% |
| Blanco | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oss, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Annabel van Ewijk (GroenLinks-PvdA) · 71 stemmen · 10,5% van alle stemmen hier
- Sydney van den Bergh (CDA) · 60 stemmen · 8,9% van alle stemmen hier
- Nick Pruimboom (V.D.G.) · 36 stemmen · 5,3% van alle stemmen hier
- Hans Herms (V.D.G.) · 36 stemmen · 5,3% van alle stemmen hier
- Heidi Poessé (GroenLinks-PvdA) · 30 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
- Hilde de Wit - van der Zanden (VVD) · 29 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
- Leroy Vossenberg (SP) · 23 stemmen · 3,4% van alle stemmen hier
- Frank Duijs (DDO) · 22 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Mark Hendriks (PVV) · 20 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
- Ton Buijink (V.D.G.) · 18 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
- Dolf Warris (GroenLinks-PvdA) · 18 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
- Marjolein van Hattem (Forum voor Democratie) · 18 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
- Bekir Atman (D66) · 17 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Walter Elemans (CDA) · 13 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Wilma Maas-Richters (D66) · 13 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +13,0 pp meer dan gemiddeld in Oss.
- Qua gewicht is dit het 29e van de 50 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Oss en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 56 stemmen in Oss komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 600 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 79 |
| Toegelaten kiezers | 679 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 677 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | −2 |
| Blanco en ongeldig | 1 (0,1%) |
Er zijn 2 stembiljetten minder geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,15% van de stembiljetten, tegen 0,45% in Oss en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Oss
- St. Ontmoetingscentrum Meteoor 693 stemmen · D66 18%
- Gemeenschapshuis Hart van Oijen 673 stemmen · V.D.G. 52%
- Wijkhuis de Haard - 2 703 stemmen · SP 18%
- Gemeenschapshuis Onder d'n Plag 659 stemmen · V.D.G. 54%
- Brabantzorg De Wellen 704 stemmen · SP 16%
- Sociaal Cultureel Centrum De Binnenstad 650 stemmen · V.D.G. 15%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.