Stembureau Gemeenschapshuis Haren in Oss (2022)
Postcode 5368 AM · Wijk Haren
Hier waren 419 kiezers toegelaten (1,2% van alle toegelaten kiezers in Oss) en zijn 413 geldige stemmen uitgebracht. V.D.G. werd hier de grootste met 48,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| V.D.G. | 202 | 48,9% | 26,1% | +22,8 pp | 2,2% |
| CDA | 42 | 10,2% | 11,4% | −1,2 pp | 1,0% |
| Beter Oss | 42 | 10,2% | 6,4% | +3,8 pp | 1,8% |
| SP | 36 | 8,7% | 20,0% | −11,3 pp | 0,5% |
| GROENLINKS | 21 | 5,1% | 7,7% | −2,6 pp | 0,8% |
| DDO | 21 | 5,1% | 3,8% | +1,3 pp | 1,5% |
| Forum voor Democratie | 19 | 4,6% | 3,4% | +1,2 pp | 1,6% |
| D66 | 15 | 3,6% | 8,8% | −5,2 pp | 0,5% |
| VVD | 9 | 2,2% | 9,3% | −7,2 pp | 0,3% |
| PvdA | 6 | 1,5% | 3,1% | −1,7 pp | 0,5% |
| Blanco | 4 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 2 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oss, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Roel van de Camp (V.D.G.) · 99 stemmen · 24,0% van alle stemmen hier
- Frank den Brok (V.D.G.) · 57 stemmen · 13,8% van alle stemmen hier
- Jolanda Vidiella Arts (Beter Oss) · 36 stemmen · 8,7% van alle stemmen hier
- Sidney van den Bergh (CDA) · 20 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
- Anke van Gaalen (V.D.G.) · 19 stemmen · 4,6% van alle stemmen hier
- Jan Zoll (SP) · 16 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Frank Duijs (DDO) · 13 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
- M.M.C.L. van Hattem (Forum voor Democratie) · 11 stemmen · 2,7% van alle stemmen hier
- Henk Tiellemans (CDA) · 9 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Joyce Muller (D66) · 9 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- H. (Heidi) Poessé (GROENLINKS) · 9 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Hilde de Wit - van der Zanden (VVD) · 8 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Mari van Kilsdonk (CDA) · 8 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- H.A. (Dolf) Warris (GROENLINKS) · 8 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Lilian Marijnissen (SP) · 7 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: V.D.G. haalde hier +22,8 pp meer dan gemiddeld in Oss.
- Qua gewicht is dit het 34e van de 63 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Oss en 0,0060% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 87 stemmen in Oss komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 358 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 61 |
| Toegelaten kiezers | 419 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 419 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 6 (1,4%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 1,43% van de stembiljetten, tegen 0,42% in Oss en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Oss
- St. Gemeenschapshuis Acropolis 428 stemmen · V.D.G. 52%
- Sporthal Mondriaan 2 401 stemmen · VVD 22%
- Gemeenschaphuis De Nolder 431 stemmen · VVD 26%
- Gemeenschapshuis Onder d'n Plag 388 stemmen · V.D.G. 59%
- Drive-thru parkeerplaats Rusheuvel 2 432 stemmen · V.D.G. 22%
- Sociaal Cultureel Centrum De Binnenstad 377 stemmen · SP 22%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.