Stembureau Café Zaal Frankies in Oss
Postcode 5386 AM
Hier waren 1.071 kiezers toegelaten (2,8% van alle toegelaten kiezers in Oss) en zijn 1.069 geldige stemmen uitgebracht. V.D.G. werd hier de grootste met 33,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| V.D.G. | 355 | 33,2% | 22,9% | +10,3 pp | 4,1% |
| CDA | 156 | 14,6% | 12,7% | +1,9 pp | 3,3% |
| Forum voor Democratie | 120 | 11,2% | 6,4% | +4,8 pp | 5,0% |
| VVD | 97 | 9,1% | 8,2% | +0,9 pp | 3,1% |
| D66 | 90 | 8,4% | 10,1% | −1,7 pp | 2,4% |
| PVV | 72 | 6,7% | 4,6% | +2,2 pp | 4,2% |
| DDO | 63 | 5,9% | 10,3% | −4,4 pp | 1,6% |
| SP | 56 | 5,2% | 10,3% | −5,0 pp | 1,4% |
| GroenLinks-PvdA | 32 | 3,0% | 8,0% | −5,0 pp | 1,1% |
| SSO | 28 | 2,6% | 6,7% | −4,0 pp | 1,1% |
| Blanco | 2 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oss, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Mark van der Doelen (V.D.G.) · 192 stemmen · 18,0% van alle stemmen hier
- Sydney van den Bergh (CDA) · 93 stemmen · 8,7% van alle stemmen hier
- Hilde de Wit - van der Zanden (VVD) · 79 stemmen · 7,4% van alle stemmen hier
- Jeroen van der Doelen (Forum voor Democratie) · 61 stemmen · 5,7% van alle stemmen hier
- Mark Hendriks (PVV) · 57 stemmen · 5,3% van alle stemmen hier
- Nick Pruimboom (V.D.G.) · 51 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
- Rick van Rijn (V.D.G.) · 51 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
- Marjolein van Hattem (Forum voor Democratie) · 51 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
- Raoul Brands (D66) · 44 stemmen · 4,1% van alle stemmen hier
- Frank Duijs (DDO) · 28 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Leroy Vossenberg (SP) · 24 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Wilhelmien van Dijk (CDA) · 19 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Joris Frieling (CDA) · 18 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
- Bekir Atman (D66) · 16 stemmen · 1,5% van alle stemmen hier
- Annelie van Erp (V.D.G.) · 15 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: V.D.G. haalde hier +10,3 pp meer dan gemiddeld in Oss.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 50 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Oss en 0,0140% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 35 stemmen in Oss komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 931 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 140 |
| Toegelaten kiezers | 1.071 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 1.072 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | +1 |
| Blanco en ongeldig | 3 (0,3%) |
Er zijn 1 stembiljet meer geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,28% van de stembiljetten, tegen 0,45% in Oss en 0,58% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Oss
- MFC De Koppellinck 1.088 stemmen · V.D.G. 38%
- Basisschool De Lockaert 1.059 stemmen · V.D.G. 17%
- Gemeentehuis Oss - 2 1.097 stemmen · SP 14%
- Dorpshuis 't Slotje 1.019 stemmen · V.D.G. 57%
- Gemeenschapshuis De Berchplaets - 2 1.100 stemmen · V.D.G. 37%
- RK Basisschool Pius X 1.016 stemmen · CDA 15%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.