Stembureau Stembureau Stichting 't Langhuus in Olst-Wijhe (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 8131 BA · Wijk Wijhe

Hier zijn 763 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 155 20,3% 19,9% +0,5 pp 6,2%
Nieuw Sociaal Contract 154 20,2% 16,7% +3,5 pp 7,3%
GroenLinks-PvdA 122 16,0% 14,9% +1,1 pp 6,5%
VVD 90 11,8% 12,3% −0,5 pp 5,8%
BBB 78 10,2% 16,2% −6,0 pp 3,8%
CDA 46 6,0% 3,9% +2,2 pp 9,4%
D66 28 3,7% 4,9% −1,3 pp 4,5%
ChristenUnie 17 2,2% 1,1% +1,1 pp 11,8%
Partij voor de Dieren 15 2,0% 2,2% −0,2 pp 5,4%
Volt 14 1,8% 1,4% +0,5 pp 8,1%
SP 13 1,7% 2,3% −0,6 pp 4,5%
Forum voor Democratie 8 1,0% 1,6% −0,5 pp 4,0%
SGP 8 1,0% 0,5% +0,6 pp 13,8%
BIJ1 4 0,5% 0,2% +0,3 pp 16,7%
50PLUS 3 0,4% 0,3% +0,1 pp 7,5%
JA21 3 0,4% 0,6% −0,3 pp 3,7%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,3% 0,4% −0,1 pp 4,0%
DENK 1 0,1% 0,4% −0,2 pp 2,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 33,3%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,3%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Olst-Wijhe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −6,0 pp minder dan gemiddeld in Olst-Wijhe.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 15 stembureaus: 6,0% van alle geldige stemmen in Olst-Wijhe en 0,0074% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 17 stemmen in Olst-Wijhe komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Olst-Wijhe

Alle stembureaus in Olst-Wijhe

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.