Stembureau Stembureau Gemeentehuis Wijhe in Olst-Wijhe (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 8131 BN · Wijk Wijhe

Hier zijn 1.536 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 19,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
CDA 295 19,2% 15,6% +3,6 pp 14,7%
D66 252 16,4% 15,0% +1,4 pp 13,0%
PVV 240 15,6% 14,9% +0,7 pp 12,5%
VVD 195 12,7% 14,3% −1,6 pp 10,6%
GroenLinks-PvdA 168 10,9% 12,2% −1,3 pp 10,6%
JA21 111 7,2% 5,9% +1,3 pp 14,6%
BBB 88 5,7% 8,4% −2,7 pp 8,1%
Forum voor Democratie 63 4,1% 4,5% −0,4 pp 10,8%
Partij voor de Dieren 24 1,6% 1,7% −0,2 pp 10,8%
50PLUS 23 1,5% 1,5% −0,0 pp 11,9%
SP 23 1,5% 1,5% +0,0 pp 12,0%
ChristenUnie 14 0,9% 1,3% −0,4 pp 8,4%
Volt 12 0,8% 1,1% −0,3 pp 8,6%
NSC 11 0,7% 0,7% +0,0 pp 12,5%
SGP 6 0,4% 0,5% −0,1 pp 9,7%
Piratenpartij 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 30,8%
Vrede voor Dieren 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 21,4%
DENK 2 0,1% 0,2% −0,1 pp 6,5%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 5,3%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 33,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Olst-Wijhe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier +3,6 pp meer dan gemiddeld in Olst-Wijhe.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 14 stembureaus: 11,9% van alle geldige stemmen in Olst-Wijhe en 0,0148% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Olst-Wijhe komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Olst-Wijhe

Alle stembureaus in Olst-Wijhe

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.