Hoe stemde Oudenhof in Oegstgeest in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Voscuyl, Bloemenbuurt

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 6 stembureaus in Oudenhof 5.867 geldige stemmen uitgebracht (36,9% van alle stemmen in Oegstgeest). D66 werd hier de grootste met 27,0%. Vergeleken met heel Oegstgeest scoorden GroenLinks-PvdA (+1,9 pp) en CDA (+0,4 pp) hier hoger en VVD (−2,3 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
D66 1.585 27,0% 27,1% −0,0 pp
GroenLinks-PvdA 1.132 19,3% 17,4% +1,9 pp
VVD 925 15,8% 18,0% −2,3 pp
CDA 761 13,0% 12,6% +0,4 pp
PVV 416 7,1% 7,4% −0,3 pp
JA21 232 4,0% 4,4% −0,4 pp
Partij voor de Dieren 158 2,7% 2,4% +0,3 pp
Forum voor Democratie 123 2,1% 2,5% −0,4 pp
ChristenUnie 121 2,1% 1,7% +0,4 pp
Volt 101 1,7% 1,7% −0,0 pp
SP 62 1,1% 0,9% +0,1 pp
BBB 58 1,0% 1,0% +0,0 pp
DENK 46 0,8% 0,7% +0,1 pp
50PLUS 42 0,7% 0,7% +0,0 pp
SGP 35 0,6% 0,4% +0,2 pp
NSC 21 0,4% 0,3% +0,1 pp
BIJ1 15 0,3% 0,3% −0,0 pp
BVNL 11 0,2% 0,2% −0,0 pp
Vrede voor Dieren 9 0,2% 0,2% −0,0 pp
Piratenpartij 4 0,1% 0,1% −0,0 pp
DE LINIE 3 0,1% 0,0% +0,0 pp
Vrij Verbond 3 0,1% 0,0% +0,0 pp
NL PLAN 2 0,0% 0,1% −0,0 pp
LP 2 0,0% 0,1% −0,0 pp

Stembureaus in Oudenhof

Andere wijken in Oegstgeest

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Oegstgeest · Alle stembureaus