Stembureau Recreatiezaal Haeswijk in Oegstgeest (2023)
Postcode 2343 GM · Wijk Oudenhof
Hier zijn 874 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 20,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 183 | 20,9% | 22,5% | −1,5 pp | 5,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 141 | 16,1% | 10,0% | +6,1 pp | 9,0% |
| VVD | 139 | 15,9% | 22,9% | −7,0 pp | 3,9% |
| PVV | 129 | 14,8% | 12,5% | +2,3 pp | 6,6% |
| D66 | 61 | 7,0% | 13,0% | −6,0 pp | 3,0% |
| CDA | 49 | 5,6% | 3,8% | +1,8 pp | 8,2% |
| Volt | 31 | 3,5% | 3,0% | +0,5 pp | 6,5% |
| BBB | 25 | 2,9% | 1,4% | +1,4 pp | 11,0% |
| ChristenUnie | 23 | 2,6% | 1,8% | +0,9 pp | 8,2% |
| SP | 22 | 2,5% | 1,8% | +0,7 pp | 7,9% |
| Partij voor de Dieren | 19 | 2,2% | 2,5% | −0,3 pp | 4,9% |
| Forum voor Democratie | 14 | 1,6% | 1,4% | +0,2 pp | 6,2% |
| DENK | 10 | 1,1% | 0,8% | +0,3 pp | 7,7% |
| JA21 | 9 | 1,0% | 0,6% | +0,5 pp | 10,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 6 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 7,5% |
| 50PLUS | 4 | 0,5% | 0,3% | +0,1 pp | 8,0% |
| BIJ1 | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 6,5% |
| Samen voor Nederland | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 28,6% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 10,0% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 12,5% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 1,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oegstgeest, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −7,0 pp minder dan gemiddeld in Oegstgeest.
- Qua gewicht is dit het 10e van de 16 stembureaus: 5,6% van alle geldige stemmen in Oegstgeest en 0,0085% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Oegstgeest komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Oegstgeest
- Gymzaal Leo Kannerschool 928 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Gymzaal Jan Wolkerslaan I 676 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Gymzaal Jan Wolkerslaan II 958 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- De Dansschool anno 2020 654 stemmen · VVD 26%
- Verenigingsgebouw Attila 1.226 stemmen · PVV 21%
- Van Wijckerslooth Marente 574 stemmen · VVD 23%
Alle stembureaus in Oegstgeest
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.