Stembureau Gemeentehuis in Oegstgeest (2025)
Postcode 2342 AN · Wijk Oud Oegstgeest
Hier zijn 1.716 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 28,6% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 491 | 28,6% | 27,1% | +1,5 pp | 11,4% |
| GroenLinks-PvdA | 340 | 19,8% | 17,4% | +2,4 pp | 12,3% |
| VVD | 324 | 18,9% | 18,0% | +0,9 pp | 11,3% |
| CDA | 219 | 12,8% | 12,6% | +0,2 pp | 11,0% |
| PVV | 84 | 4,9% | 7,4% | −2,5 pp | 7,2% |
| JA21 | 54 | 3,1% | 4,4% | −1,2 pp | 7,8% |
| Partij voor de Dieren | 43 | 2,5% | 2,4% | +0,1 pp | 11,3% |
| Volt | 39 | 2,3% | 1,7% | +0,5 pp | 14,2% |
| Forum voor Democratie | 35 | 2,0% | 2,5% | −0,5 pp | 8,7% |
| DENK | 19 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 16,4% |
| SP | 16 | 0,9% | 0,9% | +0,0 pp | 11,0% |
| BBB | 12 | 0,7% | 1,0% | −0,3 pp | 7,9% |
| ChristenUnie | 10 | 0,6% | 1,7% | −1,1 pp | 3,8% |
| 50PLUS | 8 | 0,5% | 0,7% | −0,2 pp | 7,5% |
| SGP | 6 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 9,0% |
| BVNL | 3 | 0,2% | 0,2% | −0,1 pp | 8,1% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 6,8% |
| NSC | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,1 pp | 4,8% |
| NL PLAN | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 25,0% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,0 pp | 8,0% |
| DE LINIE | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 16,7% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 11,1% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 7,7% |
| Vrij Verbond | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 25,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oegstgeest, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −2,5 pp minder dan gemiddeld in Oegstgeest.
- Qua gewicht is dit het 1e van de 14 stembureaus: 10,8% van alle geldige stemmen in Oegstgeest en 0,0165% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Oegstgeest komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Oegstgeest
- Gymzaal Jan Wolkerslaan 1.583 stemmen · D66 23%
- Basisschool Het DOK 1.515 stemmen · D66 23%
- Dorpscentrum Lijtweg I 1.477 stemmen · D66 25%
- Dorpscentrum Lijtweg II 1.476 stemmen · D66 29%
- Hockeyclub LOHC 1.450 stemmen · D66 36%
- Gymzaal Poelgeest 1.316 stemmen · D66 29%
Alle stembureaus in Oegstgeest
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.