Stembureau Dorpscentrum Lijtweg I in Oegstgeest (2023)
Postcode 2341 HA · Wijk Oudenhof
Hier zijn 1.342 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 26,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 349 | 26,0% | 22,5% | +3,5 pp | 9,9% |
| VVD | 271 | 20,2% | 22,9% | −2,7 pp | 7,5% |
| D66 | 182 | 13,6% | 13,0% | +0,6 pp | 8,9% |
| PVV | 142 | 10,6% | 12,5% | −1,9 pp | 7,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 141 | 10,5% | 10,0% | +0,5 pp | 9,0% |
| CDA | 52 | 3,9% | 3,8% | +0,1 pp | 8,7% |
| Partij voor de Dieren | 50 | 3,7% | 2,5% | +1,2 pp | 12,9% |
| Volt | 43 | 3,2% | 3,0% | +0,2 pp | 9,1% |
| SP | 32 | 2,4% | 1,8% | +0,6 pp | 11,5% |
| ChristenUnie | 24 | 1,8% | 1,8% | +0,0 pp | 8,6% |
| Forum voor Democratie | 16 | 1,2% | 1,4% | −0,2 pp | 7,1% |
| BBB | 14 | 1,0% | 1,4% | −0,4 pp | 6,2% |
| SGP | 6 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 8,8% |
| JA21 | 5 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 5,6% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 6,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 3,8% |
| DENK | 3 | 0,2% | 0,8% | −0,6 pp | 2,3% |
| 50PLUS | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 4,0% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 50,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 25,0% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 14,3% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 5,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Oegstgeest, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +3,5 pp meer dan gemiddeld in Oegstgeest.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 16 stembureaus: 8,6% van alle geldige stemmen in Oegstgeest en 0,0131% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Oegstgeest komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Oegstgeest
- Basisschool Het DOK 1.402 stemmen · VVD 25%
- Hockeyclub LOHC 1.314 stemmen · VVD 33%
- Gemeentehuis 1.510 stemmen · VVD 26%
- Gymzaal Poelgeest 1.270 stemmen · GroenLinks-PvdA 27%
- Dorpscentrum Lijtweg II 1.533 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Verenigingsgebouw Attila 1.226 stemmen · PVV 21%
Alle stembureaus in Oegstgeest
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.