Stembureau Het Venster in Nunspeet (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8071 TA · Wijk Nunspeet

Hier zijn 917 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 211 23,0% 21,0% +2,0 pp 5,3%
SGP 164 17,9% 23,7% −5,8 pp 3,6%
ChristenUnie 123 13,4% 8,9% +4,5 pp 7,3%
Nieuw Sociaal Contract 111 12,1% 11,4% +0,7 pp 5,1%
VVD 105 11,5% 10,6% +0,9 pp 5,2%
CDA 50 5,5% 4,4% +1,0 pp 5,9%
BBB 47 5,1% 5,8% −0,7 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 45 4,9% 5,2% −0,3 pp 4,5%
D66 19 2,1% 2,4% −0,3 pp 4,1%
Forum voor Democratie 16 1,7% 1,9% −0,1 pp 4,4%
SP 6 0,7% 1,3% −0,7 pp 2,4%
JA21 5 0,5% 0,7% −0,1 pp 3,8%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,4% 0,3% +0,1 pp 6,1%
DENK 4 0,4% 0,3% +0,1 pp 6,1%
Partij voor de Dieren 3 0,3% 0,8% −0,5 pp 1,9%
50PLUS 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 5,3%
Volt 2 0,2% 0,6% −0,4 pp 1,7%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nunspeet, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −5,8 pp minder dan gemiddeld in Nunspeet.
  • Qua gewicht is dit het 15e van de 19 stembureaus: 4,8% van alle geldige stemmen in Nunspeet en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Nunspeet komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nunspeet

Alle stembureaus in Nunspeet

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.