Stembureau Woonzorg De Grave in Noordenveld

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 9331 MB · Wijk Norg

Hier waren 612 kiezers toegelaten (3,8% van alle toegelaten kiezers in Noordenveld) en zijn 609 geldige stemmen uitgebracht. Gemeentebelangen Noordenveld werd hier de grootste met 44,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Gemeentebelangen Noordenveld 272 44,7% 39,8% +4,9 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 112 18,4% 18,1% +0,3 pp 3,9%
VVD 68 11,2% 8,9% +2,2 pp 4,8%
LGN 49 8,0% 11,2% −3,2 pp 2,7%
CDA 30 4,9% 5,2% −0,3 pp 3,6%
D66 30 4,9% 7,4% −2,5 pp 2,6%
Lokaal Noordenveld 27 4,4% 3,4% +1,0 pp 5,0%
ChristenUnie 21 3,4% 5,8% −2,4 pp 2,3%
Blanco2Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig1Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Noordenveld, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Jos Darwinkel (Gemeentebelangen Noordenveld) · 90 stemmen · 14,8% van alle stemmen hier
  2. Tineke Koopman (Gemeentebelangen Noordenveld) · 50 stemmen · 8,2% van alle stemmen hier
  3. Hans Strik (Gemeentebelangen Noordenveld) · 45 stemmen · 7,4% van alle stemmen hier
  4. Wietze de Wind (GroenLinks-PvdA) · 31 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
  5. Robert Meijer (VVD) · 31 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
  6. Christel Pijpker (GroenLinks-PvdA) · 27 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
  7. Astrid Westra-Wagena (CDA) · 27 stemmen · 4,4% van alle stemmen hier
  8. Harriët Middendorp (Gemeentebelangen Noordenveld) · 19 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  9. Bertus Jan Epema (GroenLinks-PvdA) · 19 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  10. Frederik van Lookeren Campagne (D66) · 19 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  11. Tineke Nieboer (LGN) · 18 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
  12. Jan-Luuk Stel (VVD) · 18 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
  13. Addie Rutgers (Lokaal Noordenveld) · 17 stemmen · 2,8% van alle stemmen hier
  14. Geranda de Haan-Roggema (ChristenUnie) · 16 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
  15. Albert Nieuwenhuis (LGN) · 15 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Gemeentebelangen Noordenveld haalde hier +4,9 pp meer dan gemiddeld in Noordenveld.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 20 stembureaus: 3,8% van alle geldige stemmen in Noordenveld en 0,0080% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 26 stemmen in Noordenveld komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen573
Geldige volmachtbewijzen39
Toegelaten kiezers612
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)612
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig3 (0,5%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,49% van de stembiljetten, tegen 0,53% in Noordenveld en 0,58% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Noordenveld

Alle stembureaus in Noordenveld

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.