Stembureau Fletcher Hotel Langewold in Noordenveld (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 9301 NR · Wijk Roden

Hier zijn 1.635 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 460 28,1% 20,3% +7,8 pp 10,5%
Nieuw Sociaal Contract 249 15,2% 15,7% −0,5 pp 7,3%
GroenLinks-PvdA 242 14,8% 19,2% −4,4 pp 5,8%
VVD 194 11,9% 13,8% −1,9 pp 6,5%
BBB 121 7,4% 7,9% −0,5 pp 7,1%
D66 72 4,4% 6,2% −1,8 pp 5,4%
SP 66 4,0% 3,1% +0,9 pp 9,7%
CDA 64 3,9% 3,2% +0,7 pp 9,2%
ChristenUnie 50 3,1% 2,7% +0,4 pp 8,7%
Forum voor Democratie 36 2,2% 1,9% +0,3 pp 8,7%
Volt 19 1,2% 1,3% −0,1 pp 6,8%
Partij voor de Dieren 14 0,9% 2,3% −1,5 pp 2,8%
JA21 13 0,8% 0,5% +0,3 pp 11,1%
BVNL / Groep Van Haga 12 0,7% 0,5% +0,3 pp 12,0%
SGP 9 0,6% 0,5% +0,1 pp 8,4%
50PLUS 7 0,4% 0,4% −0,0 pp 7,4%
DENK 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 19,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,8%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 8,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 9,1%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Noordenveld, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,8 pp meer dan gemiddeld in Noordenveld.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 18 stembureaus: 7,5% van alle geldige stemmen in Noordenveld en 0,0159% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Noordenveld komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Noordenveld

Alle stembureaus in Noordenveld

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.