Stembureau School De Vogelenzang in Nissewaard (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3208 SG · Wijk Vogelenzang

Hier zijn 1.235 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 274 22,2% 27,9% −5,7 pp 2,1%
D66 192 15,5% 11,8% +3,7 pp 3,5%
VVD 185 15,0% 13,4% +1,6 pp 2,9%
JA21 130 10,5% 8,9% +1,6 pp 3,1%
CDA 128 10,4% 9,2% +1,1 pp 3,0%
Forum voor Democratie 85 6,9% 6,6% +0,3 pp 2,7%
GroenLinks-PvdA 80 6,5% 8,3% −1,8 pp 2,1%
50PLUS 38 3,1% 2,8% +0,3 pp 2,9%
BBB 28 2,3% 1,9% +0,4 pp 3,1%
DENK 18 1,5% 1,8% −0,4 pp 2,1%
ChristenUnie 16 1,3% 1,3% +0,0 pp 2,7%
SP 14 1,1% 2,0% −0,9 pp 1,5%
Partij voor de Dieren 13 1,1% 1,3% −0,3 pp 2,1%
SGP 11 0,9% 0,8% +0,1 pp 3,0%
NSC 10 0,8% 0,4% +0,4 pp 5,4%
Volt 6 0,5% 0,5% −0,0 pp 2,4%
BIJ1 2 0,2% 0,3% −0,2 pp 1,3%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 6,3%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 2,1%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,1%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nissewaard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −5,7 pp minder dan gemiddeld in Nissewaard.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 53 stembureaus: 2,6% van alle geldige stemmen in Nissewaard en 0,0119% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 38 stemmen in Nissewaard komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nissewaard

Alle stembureaus in Nissewaard

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.