Stembureau Het Welhoeckje in Nissewaard (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3207 BS · Wijk Schenkel

Hier zijn 1.008 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 310 30,8% 27,9% +2,9 pp 2,4%
D66 116 11,5% 11,8% −0,3 pp 2,1%
VVD 111 11,0% 13,4% −2,4 pp 1,8%
JA21 98 9,7% 8,9% +0,8 pp 2,3%
CDA 95 9,4% 9,2% +0,2 pp 2,2%
GroenLinks-PvdA 90 8,9% 8,3% +0,7 pp 2,3%
Forum voor Democratie 46 4,6% 6,6% −2,1 pp 1,5%
50PLUS 39 3,9% 2,8% +1,1 pp 3,0%
BBB 19 1,9% 1,9% −0,0 pp 2,1%
DENK 17 1,7% 1,8% −0,1 pp 2,0%
SP 17 1,7% 2,0% −0,3 pp 1,8%
ChristenUnie 16 1,6% 1,3% +0,3 pp 2,7%
Partij voor de Dieren 10 1,0% 1,3% −0,3 pp 1,6%
SGP 7 0,7% 0,8% −0,1 pp 1,9%
NSC 6 0,6% 0,4% +0,2 pp 3,2%
BIJ1 4 0,4% 0,3% +0,1 pp 2,5%
Volt 4 0,4% 0,5% −0,1 pp 1,6%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,7%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,1%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nissewaard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +2,9 pp meer dan gemiddeld in Nissewaard.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 53 stembureaus: 2,1% van alle geldige stemmen in Nissewaard en 0,0097% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 47 stemmen in Nissewaard komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nissewaard

Alle stembureaus in Nissewaard

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.