Stembureau Stembureau Wijkcentrum De Schakel in Nijmegen (2025)
Postcode 6533 MA · Wijk Nijmegen-Zuid
Hier zijn 1.648 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 25,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 419 | 25,4% | 27,0% | −1,5 pp | 1,3% |
| PVV | 310 | 18,8% | 10,5% | +8,3 pp | 2,5% |
| D66 | 292 | 17,7% | 25,8% | −8,1 pp | 1,0% |
| VVD | 130 | 7,9% | 8,6% | −0,7 pp | 1,3% |
| CDA | 106 | 6,4% | 6,9% | −0,4 pp | 1,3% |
| SP | 80 | 4,9% | 2,9% | +2,0 pp | 2,4% |
| JA21 | 62 | 3,8% | 3,5% | +0,3 pp | 1,5% |
| Forum voor Democratie | 58 | 3,5% | 2,3% | +1,2 pp | 2,1% |
| Partij voor de Dieren | 47 | 2,9% | 4,4% | −1,6 pp | 0,9% |
| DENK | 40 | 2,4% | 1,9% | +0,5 pp | 1,8% |
| Volt | 30 | 1,8% | 2,3% | −0,5 pp | 1,1% |
| 50PLUS | 23 | 1,4% | 0,8% | +0,6 pp | 2,4% |
| BBB | 18 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 2,2% |
| BIJ1 | 9 | 0,5% | 0,7% | −0,2 pp | 1,1% |
| ChristenUnie | 8 | 0,5% | 0,7% | −0,2 pp | 1,0% |
| NSC | 5 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 1,5% |
| Vrede voor Dieren | 5 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 2,5% |
| BVNL | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 1,6% |
| LP | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 2,4% |
| Piratenpartij | 2 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,2% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nijmegen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +8,3 pp meer dan gemiddeld in Nijmegen.
- Qua gewicht is dit het 31e van de 83 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Nijmegen en 0,0158% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 71 stemmen in Nijmegen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nijmegen
- Stembureau Sporthal De Horstacker 1.649 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Wijkcentrum De Klif 1 1.632 stemmen · D66 31%
- Stembureau Wijkcentrum Ark van Oost 1.650 stemmen · GroenLinks-PvdA 34%
- Stembureau Basisschool De Spil Weezenhof 1.555 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Stembureau Hennes Automobielen BV 1.680 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Stembureau Wijkcentrum De Heseweide 1.421 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.