Stembureau St. Agnetenweg 90 in Nijmegen (2023)
Postcode 6545 AW · Wijk Lindenholt
Hier zijn 1.774 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 446 | 25,1% | 14,7% | +10,4 pp | 2,7% |
| GroenLinks-PvdA | 383 | 21,6% | 34,3% | −12,8 pp | 1,0% |
| Nieuw Sociaal Contract | 214 | 12,1% | 9,3% | +2,8 pp | 2,1% |
| VVD | 213 | 12,0% | 9,8% | +2,2 pp | 1,9% |
| D66 | 129 | 7,3% | 10,4% | −3,1 pp | 1,1% |
| SP | 111 | 6,3% | 4,0% | +2,3 pp | 2,5% |
| Forum voor Democratie | 50 | 2,8% | 1,6% | +1,3 pp | 2,8% |
| Partij voor de Dieren | 46 | 2,6% | 4,2% | −1,6 pp | 1,0% |
| CDA | 45 | 2,5% | 1,9% | +0,7 pp | 2,1% |
| BBB | 34 | 1,9% | 1,2% | +0,7 pp | 2,5% |
| Volt | 26 | 1,5% | 3,6% | −2,1 pp | 0,6% |
| DENK | 22 | 1,2% | 1,9% | −0,6 pp | 1,1% |
| ChristenUnie | 17 | 1,0% | 0,7% | +0,2 pp | 2,1% |
| 50PLUS | 10 | 0,6% | 0,2% | +0,3 pp | 3,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,5% | 0,3% | +0,1 pp | 2,2% |
| JA21 | 6 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 1,1% |
| BIJ1 | 5 | 0,3% | 0,8% | −0,5 pp | 0,6% |
| SGP | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 2,4% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,4% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 1,9% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,4% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 2,7% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 0,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nijmegen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −12,8 pp minder dan gemiddeld in Nijmegen.
- Qua gewicht is dit het 24e van de 83 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Nijmegen en 0,0173% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 63 stemmen in Nijmegen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nijmegen
- Symfoniestraat 204 1.836 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Cipresstraat 154 1.675 stemmen · GroenLinks-PvdA 40%
- Leuvensbroek 1200 1.856 stemmen · PVV 36%
- Horstacker 1401 1.595 stemmen · PVV 33%
- Burghardt van Den Berghstraat 114 1.874 stemmen · GroenLinks-PvdA 46%
- Archimedesstraat 9 1.561 stemmen · GroenLinks-PvdA 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.