Stembureau Stembureau Sportzaal De Zwaluw in Nijmegen (2025)
Postcode 6541 NP · Wijk Nijmegen-Oud-West
Hier zijn 1.096 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 30,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 334 | 30,5% | 27,0% | +3,5 pp | 1,1% |
| D66 | 243 | 22,2% | 25,8% | −3,7 pp | 0,8% |
| PVV | 142 | 13,0% | 10,5% | +2,4 pp | 1,2% |
| VVD | 73 | 6,7% | 8,6% | −2,0 pp | 0,7% |
| Partij voor de Dieren | 62 | 5,7% | 4,4% | +1,2 pp | 1,2% |
| CDA | 51 | 4,7% | 6,9% | −2,2 pp | 0,6% |
| SP | 45 | 4,1% | 2,9% | +1,2 pp | 1,3% |
| JA21 | 38 | 3,5% | 3,5% | +0,0 pp | 0,9% |
| Forum voor Democratie | 21 | 1,9% | 2,3% | −0,4 pp | 0,8% |
| Volt | 21 | 1,9% | 2,3% | −0,4 pp | 0,8% |
| DENK | 16 | 1,5% | 1,9% | −0,5 pp | 0,7% |
| BIJ1 | 11 | 1,0% | 0,7% | +0,3 pp | 1,3% |
| 50PLUS | 9 | 0,8% | 0,8% | +0,0 pp | 0,9% |
| ChristenUnie | 9 | 0,8% | 0,7% | +0,1 pp | 1,1% |
| NSC | 6 | 0,5% | 0,3% | +0,3 pp | 1,7% |
| SGP | 5 | 0,5% | 0,1% | +0,3 pp | 3,2% |
| BBB | 4 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 0,5% |
| BVNL | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 2,4% |
| Piratenpartij | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 1,7% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nijmegen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −3,7 pp minder dan gemiddeld in Nijmegen.
- Qua gewicht is dit het 54e van de 83 stembureaus: 0,9% van alle geldige stemmen in Nijmegen en 0,0105% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 107 stemmen in Nijmegen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nijmegen
- Stembureau De Orangerie 1.106 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Restaurant bij de Buren 1.072 stemmen · GroenLinks-PvdA 21%
- Stembureau Living-Inn 1.136 stemmen · D66 34%
- Stembureau Sportzaal Hatert 1.052 stemmen · PVV 22%
- Stembureau Garage Frank Pluym 1.182 stemmen · D66 31%
- Stembureau Lindenberg Aldenhof 1.044 stemmen · PVV 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.