Stembureau Stembureau De Blikvanger in Nijmegen (2025)
Postcode 6532 DB · Wijk Nijmegen-Midden
Hier zijn 972 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 28,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 277 | 28,5% | 25,8% | +2,7 pp | 0,9% |
| GroenLinks-PvdA | 248 | 25,5% | 27,0% | −1,4 pp | 0,8% |
| PVV | 88 | 9,1% | 10,5% | −1,5 pp | 0,7% |
| CDA | 78 | 8,0% | 6,9% | +1,1 pp | 1,0% |
| VVD | 78 | 8,0% | 8,6% | −0,6 pp | 0,8% |
| Partij voor de Dieren | 50 | 5,1% | 4,4% | +0,7 pp | 1,0% |
| JA21 | 31 | 3,2% | 3,5% | −0,3 pp | 0,8% |
| SP | 29 | 3,0% | 2,9% | +0,1 pp | 0,9% |
| Volt | 24 | 2,5% | 2,3% | +0,2 pp | 0,9% |
| Forum voor Democratie | 14 | 1,4% | 2,3% | −0,9 pp | 0,5% |
| DENK | 10 | 1,0% | 1,9% | −0,9 pp | 0,4% |
| 50PLUS | 9 | 0,9% | 0,8% | +0,1 pp | 0,9% |
| BIJ1 | 9 | 0,9% | 0,7% | +0,2 pp | 1,1% |
| NSC | 8 | 0,8% | 0,3% | +0,5 pp | 2,3% |
| BBB | 7 | 0,7% | 0,7% | +0,0 pp | 0,9% |
| Vrede voor Dieren | 5 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp | 2,5% |
| ChristenUnie | 4 | 0,4% | 0,7% | −0,3 pp | 0,5% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,8% |
| FNP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 5,0% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,6% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nijmegen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +2,7 pp meer dan gemiddeld in Nijmegen.
- Qua gewicht is dit het 61e van de 83 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Nijmegen en 0,0093% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 120 stemmen in Nijmegen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nijmegen
- Stembureau Fy-fit Fysiotherapie Nijmegen 973 stemmen · GroenLinks-PvdA 20%
- Stembureau Ontmoetingscentrum De Toermalijn 961 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- Stembureau JongerenStip 1.043 stemmen · D66 34%
- Stembureau CWZ 938 stemmen · D66 30%
- Stembureau Zelfregiecentrum Nijmegen 1.044 stemmen · D66 33%
- Stembureau Brede School De Zonnewende 885 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.