Stembureau Verenigingsgebouw Rehoboth in Nijkerk (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 747 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 135 18,1% 11,9% +6,1 pp 3,8%
CDA 131 17,5% 17,3% +0,3 pp 2,6%
VVD 117 15,7% 13,9% +1,7 pp 2,9%
SGP 76 10,2% 6,4% +3,8 pp 4,1%
GroenLinks-PvdA 69 9,2% 6,2% +3,0 pp 3,8%
ChristenUnie 57 7,6% 6,4% +1,3 pp 3,0%
PVV 43 5,8% 17,3% −11,5 pp 0,8%
JA21 41 5,5% 7,0% −1,5 pp 2,0%
Forum voor Democratie 27 3,6% 4,8% −1,2 pp 1,9%
BBB 17 2,3% 3,2% −1,0 pp 1,8%
Partij voor de Dieren 7 0,9% 0,9% +0,0 pp 2,6%
Volt 6 0,8% 0,7% +0,1 pp 3,0%
DENK 5 0,7% 1,4% −0,7 pp 1,2%
50PLUS 4 0,5% 1,1% −0,6 pp 1,2%
BVNL 4 0,5% 0,2% +0,3 pp 7,0%
BIJ1 4 0,5% 0,1% +0,5 pp 16,0%
SP 2 0,3% 0,8% −0,6 pp 0,8%
Vrede voor Dieren 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 13,3%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NSC 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nijkerk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −11,5 pp minder dan gemiddeld in Nijkerk.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 25 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Nijkerk en 0,0072% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 39 stemmen in Nijkerk komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nijkerk

Alle stembureaus in Nijkerk

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.