Stembureau De Koningslinde in Nijkerk (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3862 EV · Wijk Nijkerk-stad

Hier zijn 844 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 250 29,6% 24,2% +5,4 pp 3,6%
VVD 108 12,8% 15,9% −3,1 pp 2,4%
Nieuw Sociaal Contract 84 10,0% 13,0% −3,0 pp 2,2%
ChristenUnie 73 8,6% 6,9% +1,7 pp 3,7%
BBB 69 8,2% 6,3% +1,9 pp 3,8%
GroenLinks-PvdA 51 6,0% 8,3% −2,3 pp 2,1%
DENK 37 4,4% 1,4% +3,0 pp 9,3%
CDA 35 4,1% 5,7% −1,6 pp 2,1%
D66 31 3,7% 4,1% −0,4 pp 2,6%
Forum voor Democratie 30 3,6% 2,0% +1,6 pp 5,2%
SGP 21 2,5% 6,2% −3,7 pp 1,2%
Volt 13 1,5% 1,1% +0,4 pp 4,0%
JA21 12 1,4% 0,8% +0,6 pp 5,2%
SP 11 1,3% 1,6% −0,3 pp 2,3%
Partij voor de Dieren 8 0,9% 1,2% −0,3 pp 2,3%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,8% 0,4% +0,4 pp 5,7%
50PLUS 2 0,2% 0,4% −0,1 pp 1,8%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 9,1%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nijkerk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,4 pp meer dan gemiddeld in Nijkerk.
  • Qua gewicht is dit het 18e van de 24 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Nijkerk en 0,0082% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 34 stemmen in Nijkerk komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nijkerk

Alle stembureaus in Nijkerk

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.