Stembureau Stembureau Emmauskerk in Nieuwegein (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3435 CC · Wijk Doorslag

Hier zijn 947 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 229 24,2% 27,4% −3,2 pp 2,2%
GroenLinks-PvdA 180 19,0% 15,5% +3,5 pp 3,1%
VVD 131 13,8% 15,8% −2,0 pp 2,2%
Nieuw Sociaal Contract 118 12,5% 12,3% +0,1 pp 2,5%
D66 59 6,2% 5,9% +0,3 pp 2,6%
SP 46 4,9% 3,8% +1,1 pp 3,2%
DENK 33 3,5% 3,3% +0,2 pp 2,7%
Partij voor de Dieren 28 3,0% 2,1% +0,8 pp 3,5%
Volt 24 2,5% 1,6% +0,9 pp 4,0%
CDA 20 2,1% 2,6% −0,5 pp 2,0%
Forum voor Democratie 20 2,1% 2,4% −0,3 pp 2,2%
BBB 14 1,5% 2,3% −0,8 pp 1,6%
ChristenUnie 13 1,4% 1,6% −0,2 pp 2,2%
BIJ1 9 1,0% 0,5% +0,5 pp 5,1%
50PLUS 7 0,7% 0,7% +0,1 pp 2,8%
JA21 6 0,6% 0,7% −0,0 pp 2,4%
SGP 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 1,5%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 1,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 6,3%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 6,7%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,0%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,8%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,8%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nieuwegein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +3,5 pp meer dan gemiddeld in Nieuwegein.
  • Qua gewicht is dit het 25e van de 35 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Nieuwegein en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 40 stemmen in Nieuwegein komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nieuwegein

Alle stembureaus in Nieuwegein

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.