Stembureau Stembureau Stichting M.F.A. Haaze-hoof in Nederweert (2023)
Postcode 6035 AS · Wijk Ospel
Hier zijn 989 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 32,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 324 | 32,8% | 31,4% | +1,4 pp | 9,4% |
| Nieuw Sociaal Contract | 144 | 14,6% | 14,8% | −0,2 pp | 8,9% |
| BBB | 126 | 12,7% | 10,4% | +2,4 pp | 11,0% |
| VVD | 123 | 12,4% | 15,3% | −2,9 pp | 7,3% |
| GroenLinks-PvdA | 88 | 8,9% | 9,6% | −0,7 pp | 8,3% |
| CDA | 49 | 5,0% | 4,5% | +0,5 pp | 9,9% |
| D66 | 38 | 3,8% | 4,6% | −0,7 pp | 7,5% |
| Forum voor Democratie | 31 | 3,1% | 2,1% | +1,1 pp | 13,6% |
| SP | 15 | 1,5% | 2,7% | −1,1 pp | 5,1% |
| Volt | 14 | 1,4% | 0,8% | +0,6 pp | 16,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 10 | 1,0% | 0,8% | +0,2 pp | 11,1% |
| JA21 | 10 | 1,0% | 0,7% | +0,3 pp | 12,5% |
| Partij voor de Dieren | 8 | 0,8% | 1,1% | −0,3 pp | 6,7% |
| 50PLUS | 5 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 11,9% |
| ChristenUnie | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 6,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 33,3% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 12,5% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 9,1% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nederweert, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,9 pp minder dan gemiddeld in Nederweert.
- Qua gewicht is dit het 6e van de 10 stembureaus: 9,0% van alle geldige stemmen in Nederweert en 0,0096% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Nederweert komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Nederweert
- Stembureau Gemeenschapshuis Reigershorst 1.042 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Sportcentrum De Bengele 1 974 stemmen · PVV 36%
- Stembureau Gymzaal Ospel 1.179 stemmen · PVV 36%
- Stembureau Basisschool De Kerneel 718 stemmen · PVV 26%
- Stembureau Sportcentrum De Bengele 2 1.181 stemmen · PVV 36%
- Stembureau Gemeenschapshuis Pestoeërskoel 716 stemmen · PVV 29%
Alle stembureaus in Nederweert
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.