Stembureau Dodewaardse IJsclub in Neder-Betuwe (2025)
Postcode 6669 MH · Wijk Dodewaard
Hier zijn 1.090 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 236 | 21,7% | 19,7% | +1,9 pp | 7,6% |
| SGP | 230 | 21,1% | 34,1% | −13,0 pp | 4,3% |
| VVD | 140 | 12,8% | 9,7% | +3,1 pp | 9,1% |
| CDA | 104 | 9,5% | 8,3% | +1,2 pp | 7,9% |
| D66 | 90 | 8,3% | 5,8% | +2,4 pp | 9,8% |
| JA21 | 65 | 6,0% | 5,0% | +1,0 pp | 8,3% |
| GroenLinks-PvdA | 63 | 5,8% | 4,1% | +1,7 pp | 9,7% |
| Forum voor Democratie | 52 | 4,8% | 4,6% | +0,1 pp | 7,1% |
| BBB | 46 | 4,2% | 2,3% | +2,0 pp | 12,8% |
| ChristenUnie | 29 | 2,7% | 2,9% | −0,3 pp | 6,2% |
| SP | 10 | 0,9% | 0,8% | +0,1 pp | 7,5% |
| 50PLUS | 9 | 0,8% | 0,9% | −0,1 pp | 6,1% |
| Partij voor de Dieren | 5 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 6,9% |
| BVNL | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 23,1% |
| DENK | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 5,0% |
| Volt | 3 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 7,0% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 7,1% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Neder-Betuwe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −13,0 pp minder dan gemiddeld in Neder-Betuwe.
- Qua gewicht is dit het 8e van de 14 stembureaus: 6,9% van alle geldige stemmen in Neder-Betuwe en 0,0105% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Neder-Betuwe komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Neder-Betuwe
- Kerkgebouw de Fontein 1.091 stemmen · SGP 61%
- Ons Dorpshuis Kesteren 1.059 stemmen · SGP 29%
- De Snellenburg 1.204 stemmen · SGP 49%
- Ons Dorpshuis Kesteren (bureau 2) 999 stemmen · SGP 30%
- Gebouw Eltheto 1.261 stemmen · SGP 56%
- Gerrit van Riemsdijkhuis 784 stemmen · PVV 26%
Alle stembureaus in Neder-Betuwe
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.