Stembureau Gemeenschapshuis Mook district 1 in Mook en Middelaar (2023)
Postcode 6585 KE · Wijk Mook
Hier zijn 1.249 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 317 | 25,4% | 20,3% | +5,0 pp | 27,3% |
| VVD | 253 | 20,3% | 18,5% | +1,8 pp | 24,0% |
| GroenLinks-PvdA | 224 | 17,9% | 22,1% | −4,2 pp | 17,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 145 | 11,6% | 12,6% | −1,0 pp | 20,1% |
| D66 | 98 | 7,8% | 8,8% | −0,9 pp | 19,5% |
| SP | 51 | 4,1% | 3,7% | +0,4 pp | 24,3% |
| Partij voor de Dieren | 35 | 2,8% | 2,7% | +0,1 pp | 22,3% |
| BBB | 32 | 2,6% | 3,0% | −0,5 pp | 18,4% |
| CDA | 32 | 2,6% | 3,0% | −0,5 pp | 18,4% |
| Volt | 21 | 1,7% | 1,8% | −0,1 pp | 21,0% |
| Forum voor Democratie | 14 | 1,1% | 1,2% | −0,1 pp | 20,9% |
| 50PLUS | 7 | 0,6% | 0,4% | +0,1 pp | 29,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 29,4% |
| DENK | 5 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 23,8% |
| ChristenUnie | 4 | 0,3% | 0,3% | +0,0 pp | 23,5% |
| JA21 | 4 | 0,3% | 0,4% | −0,0 pp | 19,0% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 14,3% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 20,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | +0,0 pp | – |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Mook en Middelaar, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,0 pp meer dan gemiddeld in Mook en Middelaar.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 5 stembureaus: 21,9% van alle geldige stemmen in Mook en Middelaar en 0,0121% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 5 stemmen in Mook en Middelaar komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Mook en Middelaar
- Gemeenschapshuis Molenhoek district 3 1.280 stemmen · GroenLinks-PvdA 28%
- Geemeenschapshuis Mook district 4 924 stemmen · PVV 23%
- Gemeenschapshuis Molenhoek district 5 1.395 stemmen · GroenLinks-PvdA 25%
- MFC De Koppel district 2 862 stemmen · PVV 24%
Alle stembureaus in Mook en Middelaar
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.