Stembureau gemeenschapshuis de Wieken in Mook en Middelaar (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6584 BD · Wijk Mook

Hier zijn 1.218 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 23,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 281 23,1% 22,7% +0,3 pp 21,7%
GroenLinks-PvdA 255 20,9% 19,3% +1,7 pp 23,2%
VVD 202 16,6% 17,1% −0,5 pp 20,8%
CDA 147 12,1% 11,2% +0,9 pp 23,0%
PVV 135 11,1% 12,2% −1,1 pp 19,4%
JA21 52 4,3% 4,8% −0,6 pp 18,8%
Forum voor Democratie 31 2,5% 2,9% −0,3 pp 19,0%
Partij voor de Dieren 29 2,4% 2,1% +0,2 pp 23,8%
Volt 22 1,8% 1,4% +0,4 pp 27,8%
SP 19 1,6% 1,7% −0,2 pp 19,2%
50PLUS 11 0,9% 1,1% −0,2 pp 17,5%
BBB 10 0,8% 1,5% −0,7 pp 11,4%
ChristenUnie 5 0,4% 0,5% −0,0 pp 19,2%
DENK 5 0,4% 0,3% +0,1 pp 26,3%
NSC 4 0,3% 0,4% −0,0 pp 20,0%
BVNL 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 33,3%
BIJ1 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 18,2%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 50,0%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 33,3%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 20,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Mook en Middelaar, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +1,7 pp meer dan gemiddeld in Mook en Middelaar.
  • Qua gewicht is dit het 1e van de 6 stembureaus: 21,4% van alle geldige stemmen in Mook en Middelaar en 0,0117% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 5 stemmen in Mook en Middelaar komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Mook en Middelaar

Alle stembureaus in Mook en Middelaar

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.