Stembureau Sporthal Hofland in Montfoort (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 3417 TA · Wijk Tabakshof en Heeswijk (gedeeltelijk)

Hier waren 778 kiezers toegelaten (10,9% van alle toegelaten kiezers in Montfoort) en zijn 777 geldige stemmen uitgebracht. Lokaal Montfoort werd hier de grootste met 27,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Lokaal Montfoort 210 27,0% 28,8% −1,7 pp 10,3%
CDA 118 15,2% 13,4% +1,8 pp 12,4%
VVD 112 14,4% 11,5% +2,9 pp 13,7%
Progressief Akkoord 109 14,0% 14,1% −0,1 pp 10,8%
Inwonersbelangen Montfoort Linschoten 81 10,4% 9,0% +1,4 pp 12,6%
SGP 78 10,0% 9,6% +0,5 pp 11,5%
ChristenUnie 35 4,5% 7,6% −3,1 pp 6,5%
D66 34 4,4% 6,0% −1,7 pp 7,9%
Blanco0Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig0Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Montfoort, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Rob Jonkers (Lokaal Montfoort) · 81 stemmen · 10,4% van alle stemmen hier
  2. Ilse van der Horst (Progressief Akkoord) · 74 stemmen · 9,5% van alle stemmen hier
  3. Mathieu Andriessen (VVD) · 63 stemmen · 8,1% van alle stemmen hier
  4. Marja van Kooten (CDA) · 61 stemmen · 7,9% van alle stemmen hier
  5. Eimert Verkaik (Inwonersbelangen Montfoort Linschoten) · 40 stemmen · 5,1% van alle stemmen hier
  6. Bart Timmerarends (SGP) · 37 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
  7. Sandra Verschuur (Lokaal Montfoort) · 33 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
  8. Daan van Lieshout (Lokaal Montfoort) · 33 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
  9. Koos van der Wind (SGP) · 17 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
  10. Paul Pennarts (Progressief Akkoord) · 16 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  11. Berry Severs (CDA) · 16 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  12. AnneMarie van de Poll (ChristenUnie) · 16 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  13. Annelot Sieben (VVD) · 15 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
  14. Senna Benschop (Inwonersbelangen Montfoort Linschoten) · 13 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
  15. Casper Schrijver (D66) · 12 stemmen · 1,5% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: ChristenUnie haalde hier −3,1 pp minder dan gemiddeld in Montfoort.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 11 stembureaus: 10,9% van alle geldige stemmen in Montfoort en 0,0113% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Montfoort komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen700
Geldige volmachtbewijzen78
Toegelaten kiezers778
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)777
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)−1
Blanco en ongeldig0 (0,0%)

Er zijn 1 stembiljet minder geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,00% van de stembiljetten, tegen 0,45% in Montfoort en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Montfoort

Alle stembureaus in Montfoort

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.