Stembureau clubgebouw voetbalvereniging Azewijn in Montferland (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7045 AE · Wijk 's-Heerenberg

Hier zijn 600 geldige stemmen uitgebracht. BBB werd hier de grootste met 27,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
BBB 167 27,8% 10,3% +17,6 pp 6,7%
PVV 131 21,8% 32,2% −10,3 pp 1,7%
Nieuw Sociaal Contract 90 15,0% 15,8% −0,8 pp 2,3%
VVD 85 14,2% 15,0% −0,8 pp 2,3%
GroenLinks-PvdA 36 6,0% 8,7% −2,7 pp 1,7%
CDA 30 5,0% 4,0% +1,0 pp 3,1%
Forum voor Democratie 16 2,7% 1,9% +0,8 pp 3,5%
SP 14 2,3% 2,7% −0,4 pp 2,1%
D66 10 1,7% 4,1% −2,4 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 7 1,2% 1,3% −0,1 pp 2,3%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,5% 0,5% +0,0 pp 2,6%
ChristenUnie 3 0,5% 0,4% +0,1 pp 2,9%
JA21 3 0,5% 0,6% −0,1 pp 2,0%
Volt 3 0,5% 0,9% −0,4 pp 1,4%
50PLUS 2 0,3% 0,5% −0,2 pp 1,7%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 0,7% −0,7 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Montferland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +17,6 pp meer dan gemiddeld in Montferland.
  • Qua gewicht is dit het 21e van de 21 stembureaus: 2,5% van alle geldige stemmen in Montferland en 0,0058% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 40 stemmen in Montferland komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Montferland

Alle stembureaus in Montferland

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.