Hoe stemde Streefkerk in Molenlanden in 2023?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Met stembureaus in onder meer: Streefkerk-Dorp

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 2 stembureaus in Streefkerk 1.621 geldige stemmen uitgebracht (5,4% van alle stemmen in Molenlanden). PVV werd hier de grootste met 25,5%. Vergeleken met heel Molenlanden scoorden PVV (+3,7 pp) en BBB (+1,4 pp) hier hoger en ChristenUnie (−2,0 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 414 25,5% 21,9% +3,7 pp
SGP 285 17,6% 17,0% +0,6 pp
VVD 190 11,7% 13,2% −1,5 pp
Nieuw Sociaal Contract 141 8,7% 10,6% −1,9 pp
GroenLinks-PvdA 123 7,6% 6,4% +1,2 pp
BBB 119 7,3% 5,9% +1,4 pp
ChristenUnie 102 6,3% 8,3% −2,0 pp
CDA 94 5,8% 6,8% −1,0 pp
Forum voor Democratie 36 2,2% 2,1% +0,1 pp
D66 32 2,0% 2,5% −0,5 pp
SP 24 1,5% 1,6% −0,1 pp
JA21 15 0,9% 0,8% +0,1 pp
Partij voor de Dieren 14 0,9% 1,1% −0,2 pp
BVNL / Groep Van Haga 10 0,6% 0,4% +0,3 pp
50PLUS 9 0,6% 0,3% +0,2 pp
Volt 7 0,4% 0,6% −0,1 pp
DENK 3 0,2% 0,4% −0,2 pp
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp
Splinter 1 0,1% 0,0% +0,0 pp
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Streefkerk

Andere wijken in Molenlanden

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Molenlanden · Alle stembureaus