Stembureau Zalencentrum 'De Stigt' in Molenlanden (2023)
Postcode 3381 KT · Wijk Giessenburg
Hier zijn 1.057 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 209 | 19,8% | 21,9% | −2,1 pp | 3,2% |
| VVD | 194 | 18,4% | 13,2% | +5,1 pp | 4,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 149 | 14,1% | 10,6% | +3,5 pp | 4,7% |
| ChristenUnie | 100 | 9,5% | 8,3% | +1,1 pp | 4,0% |
| CDA | 97 | 9,2% | 6,8% | +2,4 pp | 4,8% |
| SGP | 93 | 8,8% | 17,0% | −8,2 pp | 1,8% |
| BBB | 69 | 6,5% | 5,9% | +0,6 pp | 3,9% |
| GroenLinks-PvdA | 56 | 5,3% | 6,4% | −1,1 pp | 2,9% |
| D66 | 31 | 2,9% | 2,5% | +0,4 pp | 4,1% |
| Forum voor Democratie | 15 | 1,4% | 2,1% | −0,7 pp | 2,4% |
| SP | 14 | 1,3% | 1,6% | −0,2 pp | 3,0% |
| Partij voor de Dieren | 12 | 1,1% | 1,1% | +0,1 pp | 3,8% |
| JA21 | 7 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 3,0% |
| Volt | 4 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 2,3% |
| 50PLUS | 3 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 3,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 2,7% |
| DENK | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 0,8% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Molenlanden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −8,2 pp minder dan gemiddeld in Molenlanden.
- Qua gewicht is dit het 15e van de 28 stembureaus: 3,5% van alle geldige stemmen in Molenlanden en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Molenlanden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Molenlanden
- Dorpshuis De Vijf Lelies 1.070 stemmen · PVV 24%
- MFC Den Hoek 1.054 stemmen · PVV 21%
- De Vijverhof 1.158 stemmen · PVV 23%
- Zorgcentrum Graafzicht 1.027 stemmen · SGP 30%
- Koningskerk 1.197 stemmen · PVV 24%
- MFC De Commanderij 915 stemmen · PVV 24%
Alle stembureaus in Molenlanden
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.