Stembureau Woonzorgcomplex 't Waellant in Molenlanden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Hier zijn 1.298 geldige stemmen uitgebracht. SGP werd hier de grootste met 28,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
SGP 369 28,4% 18,4% +10,1 pp 6,6%
PVV 205 15,8% 14,7% +1,0 pp 4,6%
CDA 174 13,4% 17,6% −4,2 pp 3,3%
VVD 108 8,3% 11,1% −2,8 pp 3,2%
ChristenUnie 105 8,1% 7,6% +0,5 pp 4,6%
D66 86 6,6% 7,6% −0,9 pp 3,8%
Forum voor Democratie 62 4,8% 5,3% −0,5 pp 3,9%
JA21 58 4,5% 6,1% −1,7 pp 3,1%
GroenLinks-PvdA 55 4,2% 4,7% −0,5 pp 3,9%
50PLUS 22 1,7% 1,0% +0,7 pp 7,3%
BBB 19 1,5% 2,8% −1,4 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 11 0,8% 0,8% +0,0 pp 4,4%
SP 10 0,8% 0,8% −0,0 pp 4,2%
DENK 7 0,5% 0,4% +0,1 pp 5,9%
Piratenpartij 3 0,2% 0,1% +0,2 pp 15,0%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 9,1%
NSC 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,3%
Volt 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,8%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Molenlanden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +10,1 pp meer dan gemiddeld in Molenlanden.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 28 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Molenlanden en 0,0125% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Molenlanden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Molenlanden

Alle stembureaus in Molenlanden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.