Stembureau Stembureau Gymzaal Droge Mark in Moerdijk (2023)
Postcode 4761 JB · Wijk Zevenbergen
Hier zijn 1.227 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 39,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 479 | 39,0% | 32,7% | +6,3 pp | 6,4% |
| Nieuw Sociaal Contract | 174 | 14,2% | 13,4% | +0,8 pp | 5,7% |
| VVD | 119 | 9,7% | 17,6% | −7,9 pp | 3,0% |
| GroenLinks-PvdA | 92 | 7,5% | 8,3% | −0,8 pp | 4,8% |
| SP | 60 | 4,9% | 3,7% | +1,2 pp | 7,1% |
| D66 | 56 | 4,6% | 4,4% | +0,2 pp | 5,6% |
| BBB | 51 | 4,2% | 5,8% | −1,7 pp | 3,8% |
| DENK | 45 | 3,7% | 0,7% | +2,9 pp | 27,4% |
| CDA | 42 | 3,4% | 4,0% | −0,6 pp | 4,6% |
| Forum voor Democratie | 29 | 2,4% | 2,3% | +0,0 pp | 5,4% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 1,8% | 1,4% | +0,4 pp | 7,1% |
| 50PLUS | 13 | 1,1% | 0,7% | +0,3 pp | 7,7% |
| ChristenUnie | 12 | 1,0% | 1,6% | −0,6 pp | 3,3% |
| JA21 | 8 | 0,7% | 0,9% | −0,2 pp | 4,1% |
| Volt | 8 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 4,5% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 3,7% |
| Splinter | 3 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 6,5% |
| SGP | 3 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 3,0% |
| Nederland met een PLAN | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 18,2% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 3,1% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 25,0% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,7% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 16,7% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Moerdijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −7,9 pp minder dan gemiddeld in Moerdijk.
- Qua gewicht is dit het 8e van de 20 stembureaus: 5,4% van alle geldige stemmen in Moerdijk en 0,0119% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Moerdijk komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Moerdijk
- Stembureau Theaterzaal De Borgh 1 1.262 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Theater de Schuur 1.217 stemmen · PVV 26%
- Stembureau De Standaert 1.350 stemmen · PVV 41%
- Stembureau Theaterzaal de Borgh 2 1.119 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Buurthuis Irene 1.505 stemmen · VVD 24%
- Stembureau Gymzaal Klundert Spido 1.100 stemmen · PVV 28%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.