Stembureau Stembureau De Zevensprong in Moerdijk (2023)
Postcode 4765 CP · Wijk Zevenbergschen Hoek
Hier zijn 928 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 323 | 34,8% | 32,7% | +2,1 pp | 4,3% |
| VVD | 160 | 17,2% | 17,6% | −0,3 pp | 4,0% |
| Nieuw Sociaal Contract | 136 | 14,7% | 13,4% | +1,2 pp | 4,4% |
| BBB | 68 | 7,3% | 5,8% | +1,5 pp | 5,1% |
| GroenLinks-PvdA | 59 | 6,4% | 8,3% | −2,0 pp | 3,1% |
| D66 | 41 | 4,4% | 4,4% | +0,0 pp | 4,1% |
| CDA | 31 | 3,3% | 4,0% | −0,7 pp | 3,4% |
| SP | 29 | 3,1% | 3,7% | −0,6 pp | 3,4% |
| Forum voor Democratie | 22 | 2,4% | 2,3% | +0,0 pp | 4,1% |
| Partij voor de Dieren | 12 | 1,3% | 1,4% | −0,1 pp | 3,8% |
| ChristenUnie | 10 | 1,1% | 1,6% | −0,5 pp | 2,7% |
| Volt | 9 | 1,0% | 0,8% | +0,2 pp | 5,1% |
| 50PLUS | 8 | 0,9% | 0,7% | +0,1 pp | 4,8% |
| JA21 | 6 | 0,6% | 0,9% | −0,2 pp | 3,1% |
| Splinter | 5 | 0,5% | 0,2% | +0,3 pp | 10,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 3,0% |
| SGP | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 3,0% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,1% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,7% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,7% | −0,7 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Moerdijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +2,1 pp meer dan gemiddeld in Moerdijk.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 20 stembureaus: 4,1% van alle geldige stemmen in Moerdijk en 0,0090% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Moerdijk komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Moerdijk
- Stembureau Gymzaal Klundert Spido 1.100 stemmen · PVV 28%
- Stembureau Woonzorgcentrum Fendertshof 871 stemmen · PVV 39%
- Stembureau Theaterzaal de Borgh 2 1.119 stemmen · PVV 25%
- Stembureau De Niervaert 817 stemmen · PVV 39%
- Stembureau Theater de Schuur 1.217 stemmen · PVV 26%
- Stembureau De Graanbeurs 786 stemmen · PVV 37%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.