Stembureau Gebouw Muziekvereniging in Midden-Groningen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 9636 CL · Wijk Zuidbroek

Hier zijn 1.107 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 291 26,3% 27,8% −1,5 pp 2,9%
Nieuw Sociaal Contract 204 18,4% 16,6% +1,8 pp 3,4%
VVD 142 12,8% 10,5% +2,3 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 121 10,9% 13,9% −2,9 pp 2,4%
BBB 107 9,7% 7,6% +2,1 pp 3,9%
D66 52 4,7% 3,9% +0,8 pp 3,7%
SP 50 4,5% 5,1% −0,5 pp 2,7%
ChristenUnie 33 3,0% 3,3% −0,3 pp 2,8%
CDA 26 2,3% 2,0% +0,3 pp 3,6%
Forum voor Democratie 20 1,8% 2,4% −0,6 pp 2,3%
Partij voor de Dieren 19 1,7% 1,5% +0,2 pp 3,4%
SGP 9 0,8% 0,8% −0,0 pp 2,9%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,7% 0,6% +0,2 pp 4,0%
JA21 8 0,7% 0,5% +0,2 pp 4,6%
Volt 8 0,7% 0,7% +0,0 pp 3,2%
50PLUS 7 0,6% 0,7% −0,1 pp 2,8%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 6,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,9%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 1,5% −1,5 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Midden-Groningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −2,9 pp minder dan gemiddeld in Midden-Groningen.
  • Qua gewicht is dit het 20e van de 32 stembureaus: 3,0% van alle geldige stemmen in Midden-Groningen en 0,0108% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Midden-Groningen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Midden-Groningen

Alle stembureaus in Midden-Groningen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.