Stembureau Beukemastraat 26 in Midden-Groningen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 9601 BN · Wijk Foxham en Hoogezand-Noord

Hier zijn 1.451 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 318 21,9% 22,7% −0,7 pp 3,9%
D66 209 14,4% 12,9% +1,5 pp 4,5%
VVD 196 13,5% 13,0% +0,5 pp 4,1%
GroenLinks-PvdA 178 12,3% 12,4% −0,2 pp 3,9%
CDA 143 9,9% 9,4% +0,5 pp 4,2%
Forum voor Democratie 81 5,6% 5,9% −0,3 pp 3,8%
SP 75 5,2% 4,7% +0,4 pp 4,4%
JA21 60 4,1% 3,9% +0,3 pp 4,3%
ChristenUnie 44 3,0% 3,3% −0,2 pp 3,7%
50PLUS 31 2,1% 1,7% +0,4 pp 4,9%
Partij voor de Dieren 29 2,0% 1,4% +0,6 pp 5,7%
BBB 27 1,9% 4,6% −2,7 pp 1,6%
DENK 20 1,4% 1,5% −0,1 pp 3,8%
SGP 18 1,2% 1,1% +0,2 pp 4,7%
Volt 11 0,8% 0,6% +0,2 pp 5,5%
NSC 5 0,3% 0,4% −0,1 pp 3,2%
BIJ1 4 0,3% 0,1% +0,2 pp 9,3%
FNP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,7%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,3%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Midden-Groningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −2,7 pp minder dan gemiddeld in Midden-Groningen.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 32 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Midden-Groningen en 0,0139% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Midden-Groningen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Midden-Groningen

Alle stembureaus in Midden-Groningen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.