Stembureau Sporthal De Hofstede in Midden-Delfland (2025)
Postcode 3155 AL · Wijk Maasland
Hier zijn 1.677 geldige stemmen uitgebracht. CDA werd hier de grootste met 22,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| CDA | 382 | 22,8% | 18,8% | +4,0 pp | 15,7% |
| VVD | 354 | 21,1% | 18,0% | +3,1 pp | 15,2% |
| D66 | 221 | 13,2% | 18,3% | −5,1 pp | 9,3% |
| PVV | 213 | 12,7% | 12,0% | +0,7 pp | 13,6% |
| JA21 | 161 | 9,6% | 8,7% | +0,9 pp | 14,3% |
| Forum voor Democratie | 84 | 5,0% | 3,8% | +1,2 pp | 16,9% |
| GroenLinks-PvdA | 78 | 4,7% | 8,9% | −4,2 pp | 6,8% |
| BBB | 54 | 3,2% | 3,0% | +0,2 pp | 14,0% |
| ChristenUnie | 33 | 2,0% | 2,0% | −0,0 pp | 12,7% |
| SP | 22 | 1,3% | 1,0% | +0,3 pp | 17,3% |
| 50PLUS | 18 | 1,1% | 1,2% | −0,1 pp | 11,9% |
| DENK | 14 | 0,8% | 0,7% | +0,1 pp | 14,9% |
| Partij voor de Dieren | 13 | 0,8% | 1,3% | −0,5 pp | 7,7% |
| SGP | 12 | 0,7% | 0,6% | +0,1 pp | 14,5% |
| Volt | 9 | 0,5% | 0,9% | −0,4 pp | 7,8% |
| BVNL | 5 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 22,7% |
| BIJ1 | 2 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 12,5% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 12,5% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 2,6% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Midden-Delfland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −5,1 pp minder dan gemiddeld in Midden-Delfland.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 10 stembureaus: 12,9% van alle geldige stemmen in Midden-Delfland en 0,0161% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Midden-Delfland komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Midden-Delfland
- De Hoornbloem 1 1.745 stemmen · D66 23%
- Singelhof 1.475 stemmen · CDA 23%
- De Hoornbloem 2 1.772 stemmen · D66 21%
- De Dorpshoeve 2 1.403 stemmen · CDA 20%
- De Dorpshoeve 1 1.317 stemmen · CDA 20%
- Dienstencentrum Kickerthoek 1.288 stemmen · D66 20%
Alle stembureaus in Midden-Delfland
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.