Stembureau Stembureau De Ontmoetingskerk in Middelburg (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4335 PA · Wijk Stromenwijk/'t Zand

Hier zijn 1.347 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 291 21,6% 17,8% +3,8 pp 5,5%
GroenLinks-PvdA 250 18,6% 18,3% +0,3 pp 4,6%
Nieuw Sociaal Contract 150 11,1% 11,8% −0,6 pp 4,3%
VVD 124 9,2% 13,3% −4,1 pp 3,2%
SGP 74 5,5% 8,2% −2,7 pp 3,1%
D66 69 5,1% 5,8% −0,7 pp 4,0%
ChristenUnie 59 4,4% 3,9% +0,5 pp 5,1%
SP 58 4,3% 3,2% +1,1 pp 6,1%
BBB 52 3,9% 3,2% +0,7 pp 5,5%
Forum voor Democratie 51 3,8% 2,5% +1,3 pp 6,8%
DENK 40 3,0% 1,4% +1,6 pp 9,6%
CDA 39 2,9% 4,2% −1,3 pp 3,2%
Partij voor de Dieren 36 2,7% 2,8% −0,2 pp 4,3%
Volt 18 1,3% 1,2% +0,2 pp 5,2%
BVNL / Groep Van Haga 12 0,9% 0,5% +0,4 pp 7,8%
JA21 7 0,5% 0,7% −0,2 pp 3,5%
BIJ1 6 0,4% 0,3% +0,2 pp 7,6%
50PLUS 4 0,3% 0,5% −0,2 pp 2,7%
Piratenpartij - De Groenen 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 12,5%
LP 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 6,9%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 7,7%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,2%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Middelburg, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −4,1 pp minder dan gemiddeld in Middelburg.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 24 stembureaus: 4,6% van alle geldige stemmen in Middelburg en 0,0131% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 22 stemmen in Middelburg komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Middelburg

Alle stembureaus in Middelburg

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.