Stembureau Cosis ATC Meppel in Meppel (2025)
Postcode 7942 JP · Wijk Nieuwveenselanden
Hier zijn 972 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 177 | 18,2% | 16,8% | +1,4 pp | 4,5% |
| VVD | 167 | 17,2% | 14,9% | +2,3 pp | 4,8% |
| PVV | 152 | 15,6% | 15,2% | +0,5 pp | 4,3% |
| CDA | 98 | 10,1% | 13,1% | −3,0 pp | 3,2% |
| GroenLinks-PvdA | 91 | 9,4% | 11,8% | −2,4 pp | 3,3% |
| JA21 | 78 | 8,0% | 6,1% | +1,9 pp | 5,5% |
| Forum voor Democratie | 55 | 5,7% | 5,8% | −0,1 pp | 4,1% |
| ChristenUnie | 46 | 4,7% | 3,2% | +1,5 pp | 6,1% |
| BBB | 23 | 2,4% | 3,7% | −1,4 pp | 2,7% |
| DENK | 20 | 2,1% | 1,2% | +0,9 pp | 7,2% |
| Partij voor de Dieren | 18 | 1,9% | 1,7% | +0,2 pp | 4,6% |
| SP | 13 | 1,3% | 2,2% | −0,9 pp | 2,5% |
| Volt | 11 | 1,1% | 0,9% | +0,2 pp | 5,3% |
| 50PLUS | 10 | 1,0% | 1,5% | −0,5 pp | 2,9% |
| SGP | 7 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 3,8% |
| Vrede voor Dieren | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 12,0% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,9% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,3% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 1,0% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Meppel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −3,0 pp minder dan gemiddeld in Meppel.
- Qua gewicht is dit het 11e van de 22 stembureaus: 4,2% van alle geldige stemmen in Meppel en 0,0093% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Meppel komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Meppel
- Wijkpunt Oosterboer 1.039 stemmen · D66 16%
- De Kruiskerk 934 stemmen · PVV 22%
- Brandweerkazerne 1.053 stemmen · PVV 24%
- Clubhuis Meppeler Hockeyvereniging 884 stemmen · D66 22%
- Cultureel Centrum de Plataan 1.108 stemmen · D66 18%
- Sporthal Koedijkslanden 875 stemmen · PVV 18%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.