Stembureau Sociaal Cultureel Centrum de Vink in Meierijstad (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 5482 BD · Wijk Schijndel

Hier zijn 1.494 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 40,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 599 40,1% 28,8% +11,3 pp 4,0%
VVD 209 14,0% 18,3% −4,3 pp 2,2%
Nieuw Sociaal Contract 160 10,7% 13,6% −2,9 pp 2,3%
GroenLinks-PvdA 141 9,4% 9,9% −0,5 pp 2,8%
SP 105 7,0% 4,6% +2,4 pp 4,4%
D66 67 4,5% 6,1% −1,6 pp 2,1%
BBB 50 3,3% 6,2% −2,9 pp 1,6%
CDA 42 2,8% 4,3% −1,5 pp 1,9%
Forum voor Democratie 29 1,9% 1,5% +0,4 pp 3,6%
Partij voor de Dieren 20 1,3% 1,2% +0,2 pp 3,3%
Volt 16 1,1% 1,3% −0,2 pp 2,5%
JA21 15 1,0% 0,7% +0,3 pp 4,1%
50PLUS 13 0,9% 0,6% +0,3 pp 4,3%
DENK 10 0,7% 1,6% −0,9 pp 1,2%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,6% 0,5% +0,1 pp 3,3%
ChristenUnie 4 0,3% 0,3% +0,0 pp 3,1%
Splinter 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,3%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,4%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,6%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,6%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Meierijstad, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +11,3 pp meer dan gemiddeld in Meierijstad.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 47 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Meierijstad en 0,0145% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 35 stemmen in Meierijstad komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Meierijstad

Alle stembureaus in Meierijstad

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.