Stembureau Rode kruis gebouw in Meierijstad (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Postcode 5463 HM · Wijk Veghel

Hier zijn 956 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 228 23,8% 20,1% +3,8 pp 2,2%
D66 145 15,2% 16,9% −1,8 pp 1,6%
CDA 123 12,9% 15,7% −2,9 pp 1,5%
VVD 99 10,4% 17,2% −6,8 pp 1,1%
GroenLinks-PvdA 72 7,5% 7,4% +0,1 pp 1,9%
JA21 71 7,4% 7,5% −0,1 pp 1,8%
DENK 46 4,8% 1,4% +3,4 pp 6,1%
Forum voor Democratie 46 4,8% 3,9% +0,9 pp 2,2%
SP 41 4,3% 2,0% +2,3 pp 3,9%
BBB 22 2,3% 3,3% −1,0 pp 1,3%
50PLUS 19 2,0% 1,6% +0,4 pp 2,3%
Partij voor de Dieren 17 1,8% 1,0% +0,8 pp 3,4%
Volt 12 1,3% 0,7% +0,5 pp 3,2%
NSC 5 0,5% 0,3% +0,2 pp 3,2%
ChristenUnie 4 0,4% 0,3% +0,2 pp 2,9%
SGP 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 8,1%
BVNL 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,2%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 25,0%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,5%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Meierijstad, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −6,8 pp minder dan gemiddeld in Meierijstad.
  • Qua gewicht is dit het 31e van de 47 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Meierijstad en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 54 stemmen in Meierijstad komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Meierijstad

Alle stembureaus in Meierijstad

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.