Stembureau Kasteel-Raadhuis Dommelrode in Meierijstad (2023)
Postcode 5492 GD · Wijk Sint-Oedenrode
Hier zijn 1.017 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 253 | 24,9% | 28,8% | −3,9 pp | 1,7% |
| VVD | 195 | 19,2% | 18,3% | +0,9 pp | 2,1% |
| Nieuw Sociaal Contract | 150 | 14,7% | 13,6% | +1,1 pp | 2,1% |
| GroenLinks-PvdA | 101 | 9,9% | 9,9% | +0,0 pp | 2,0% |
| D66 | 73 | 7,2% | 6,1% | +1,1 pp | 2,3% |
| SP | 68 | 6,7% | 4,6% | +2,1 pp | 2,8% |
| CDA | 54 | 5,3% | 4,3% | +1,0 pp | 2,4% |
| BBB | 51 | 5,0% | 6,2% | −1,2 pp | 1,6% |
| Volt | 22 | 2,2% | 1,3% | +0,9 pp | 3,4% |
| Partij voor de Dieren | 19 | 1,9% | 1,2% | +0,7 pp | 3,1% |
| Forum voor Democratie | 8 | 0,8% | 1,5% | −0,8 pp | 1,0% |
| 50PLUS | 4 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 1,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 1,5% |
| DENK | 4 | 0,4% | 1,6% | −1,2 pp | 0,5% |
| JA21 | 3 | 0,3% | 0,7% | −0,4 pp | 0,8% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 4,8% |
| ChristenUnie | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 1,5% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 7,1% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 14,3% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 6,3% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Meierijstad, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,9 pp minder dan gemiddeld in Meierijstad.
- Qua gewicht is dit het 26e van de 47 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Meierijstad en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 51 stemmen in Meierijstad komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Meierijstad
- De Meidoorn 1.028 stemmen · PVV 25%
- Gemeenschapshuis De Brink 1.013 stemmen · PVV 35%
- Café-Zaal 't Zuid 1.034 stemmen · PVV 36%
- Gymzaal Zuid, Basisschool De Vijfmaster 1.000 stemmen · PVV 32%
- Rode kruis gebouw 1.062 stemmen · PVV 27%
- Basisschool de Regenboog 992 stemmen · PVV 38%
Alle stembureaus in Meierijstad
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.