Stembureau Stembureau Gymzaal de Koprol in Meerssen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6241 BB · Wijk Bunde - Geulle

Hier zijn 1.107 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 209 18,9% 15,8% +3,1 pp 10,9%
PVV 206 18,6% 22,2% −3,6 pp 7,7%
VVD 184 16,6% 16,4% +0,2 pp 9,3%
CDA 151 13,6% 14,9% −1,3 pp 8,4%
GroenLinks-PvdA 142 12,8% 10,9% +1,9 pp 10,8%
JA21 93 8,4% 6,4% +2,0 pp 12,0%
Forum voor Democratie 48 4,3% 4,1% +0,2 pp 9,6%
50PLUS 17 1,5% 1,7% −0,2 pp 8,3%
BBB 15 1,4% 2,0% −0,6 pp 6,2%
SP 15 1,4% 1,5% −0,2 pp 8,1%
Partij voor de Dieren 10 0,9% 1,3% −0,4 pp 6,2%
Volt 6 0,5% 0,6% −0,0 pp 8,5%
BVNL 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 13,0%
DENK 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 6,1%
NSC 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 4,3%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 25,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 25,0%
ChristenUnie 0 0,0% 0,5% −0,5 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Meerssen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −3,6 pp minder dan gemiddeld in Meerssen.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 13 stembureaus: 9,2% van alle geldige stemmen in Meerssen en 0,0106% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Meerssen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Meerssen

Alle stembureaus in Meerssen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.