Stembureau Stembureau Gemeenschapshuis De Stip 2 in Meerssen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6231 GH · Wijk Meerssen

Hier zijn 916 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 32,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 299 32,6% 29,6% +3,0 pp 8,3%
Nieuw Sociaal Contract 146 15,9% 16,1% −0,2 pp 7,5%
VVD 132 14,4% 15,9% −1,5 pp 6,9%
GroenLinks-PvdA 121 13,2% 15,2% −2,0 pp 6,6%
D66 41 4,5% 5,9% −1,4 pp 5,8%
SP 39 4,3% 3,1% +1,2 pp 10,4%
BBB 31 3,4% 3,4% +0,0 pp 7,6%
CDA 31 3,4% 3,7% −0,3 pp 7,0%
Forum voor Democratie 23 2,5% 1,9% +0,6 pp 10,2%
Partij voor de Dieren 13 1,4% 1,5% −0,1 pp 7,3%
50PLUS 9 1,0% 0,5% +0,5 pp 14,8%
Volt 8 0,9% 0,8% +0,1 pp 8,2%
DENK 7 0,8% 0,3% +0,5 pp 21,2%
JA21 5 0,5% 0,6% −0,1 pp 6,5%
ChristenUnie 3 0,3% 0,4% −0,1 pp 5,9%
Nederland met een PLAN 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 27,3%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,5% −0,2 pp 3,6%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 18,2%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 12,5%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Meerssen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,0 pp meer dan gemiddeld in Meerssen.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 13 stembureaus: 7,6% van alle geldige stemmen in Meerssen en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Meerssen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Meerssen

Alle stembureaus in Meerssen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.