Stembureau Dorpshuis De Werf in Medemblik (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1691 EC · Wijk Hauwert

Hier zijn 485 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 21,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 102 21,0% 19,0% +2,0 pp 1,9%
PVV 95 19,6% 26,5% −6,9 pp 1,3%
GroenLinks-PvdA 67 13,8% 9,7% +4,1 pp 2,4%
BBB 57 11,8% 7,5% +4,3 pp 2,7%
Nieuw Sociaal Contract 54 11,1% 13,1% −1,9 pp 1,5%
D66 28 5,8% 5,2% +0,6 pp 1,9%
SP 18 3,7% 2,9% +0,8 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 15 3,1% 1,8% +1,3 pp 3,0%
Forum voor Democratie 14 2,9% 2,7% +0,2 pp 1,8%
CDA 11 2,3% 4,7% −2,4 pp 0,8%
Volt 8 1,6% 1,1% +0,6 pp 2,7%
JA21 3 0,6% 1,1% −0,4 pp 1,0%
50PLUS 2 0,4% 0,7% −0,3 pp 1,0%
BIJ1 2 0,4% 0,1% +0,3 pp 6,7%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,4% 0,6% −0,2 pp 1,2%
ChristenUnie 2 0,4% 1,3% −0,9 pp 0,5%
PartijvdSport 2 0,4% 0,0% +0,4 pp 18,2%
Nederland met een PLAN 1 0,2% 0,0% +0,2 pp 9,1%
Splinter 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,9%
SGP 1 0,2% 1,0% −0,8 pp 0,4%
DENK 0 0,0% 0,6% −0,6 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Medemblik, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −6,9 pp minder dan gemiddeld in Medemblik.
  • Qua gewicht is dit het 31e van de 36 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Medemblik en 0,0047% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 58 stemmen in Medemblik komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Medemblik

Alle stembureaus in Medemblik

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.