Stembureau Gemeentehuis Maashorst, Uden, 02 in Maashorst (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023

Postcode 5401 EJ · Wijk Uden

Hier zijn 1.629 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 329 20,2% 19,1% +1,1 pp 4,7%
D66 324 19,9% 19,8% +0,1 pp 4,5%
VVD 307 18,8% 17,9% +1,0 pp 4,7%
CDA 229 14,1% 14,4% −0,4 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 121 7,4% 7,1% +0,3 pp 4,6%
JA21 98 6,0% 7,1% −1,1 pp 3,8%
Forum voor Democratie 63 3,9% 4,1% −0,3 pp 4,1%
SP 38 2,3% 2,2% +0,2 pp 4,8%
BBB 32 2,0% 3,0% −1,1 pp 2,9%
50PLUS 25 1,5% 1,5% +0,0 pp 4,6%
Partij voor de Dieren 20 1,2% 1,0% +0,3 pp 5,6%
DENK 13 0,8% 0,9% −0,1 pp 3,8%
Volt 10 0,6% 0,7% −0,0 pp 4,1%
NSC 5 0,3% 0,3% −0,0 pp 4,0%
SGP 5 0,3% 0,1% +0,2 pp 13,5%
BVNL 4 0,2% 0,2% +0,1 pp 7,0%
LP 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 12,0%
ChristenUnie 2 0,1% 0,3% −0,2 pp 2,0%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maashorst, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +1,1 pp meer dan gemiddeld in Maashorst.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 25 stembureaus: 4,4% van alle geldige stemmen in Maashorst en 0,0157% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Maashorst komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Maashorst

Alle stembureaus in Maashorst

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.