Stembureau Dorpshuis 'Het Wapen van Reek' in Maashorst (2023)
Postcode 5375 AK · Wijk Reek
Hier zijn 1.192 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 342 | 28,7% | 27,3% | +1,4 pp | 3,4% |
| VVD | 202 | 16,9% | 19,2% | −2,2 pp | 2,9% |
| Nieuw Sociaal Contract | 150 | 12,6% | 13,2% | −0,6 pp | 3,1% |
| GroenLinks-PvdA | 125 | 10,5% | 9,8% | +0,7 pp | 3,5% |
| BBB | 110 | 9,2% | 5,7% | +3,5 pp | 5,3% |
| SP | 64 | 5,4% | 5,4% | −0,0 pp | 3,2% |
| D66 | 58 | 4,9% | 7,3% | −2,5 pp | 2,2% |
| CDA | 48 | 4,0% | 3,9% | +0,1 pp | 3,3% |
| Forum voor Democratie | 19 | 1,6% | 1,9% | −0,3 pp | 2,8% |
| Partij voor de Dieren | 18 | 1,5% | 1,2% | +0,3 pp | 3,9% |
| 50PLUS | 16 | 1,3% | 0,6% | +0,7 pp | 7,3% |
| Volt | 16 | 1,3% | 1,1% | +0,2 pp | 4,0% |
| BVNL / Groep Van Haga | 6 | 0,5% | 0,5% | +0,0 pp | 3,4% |
| DENK | 5 | 0,4% | 1,1% | −0,7 pp | 1,2% |
| JA21 | 4 | 0,3% | 0,7% | −0,4 pp | 1,5% |
| ChristenUnie | 3 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 3,1% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 7,4% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 4,0% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 9,1% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 7,7% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maashorst, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +3,5 pp meer dan gemiddeld in Maashorst.
- Qua gewicht is dit het 16e van de 27 stembureaus: 3,2% van alle geldige stemmen in Maashorst en 0,0116% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 31 stemmen in Maashorst komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Maashorst
- Park Hoeven Tennis-Squash-Padel 1.232 stemmen · PVV 25%
- Jeu de Boules Club Plop 1.112 stemmen · PVV 27%
- Gemeenschapshuis Terra Victa 1.370 stemmen · PVV 32%
- Wijkcentrum Balans 1.098 stemmen · PVV 25%
- Stichting Eigen Herd 1.372 stemmen · PVV 22%
- RKSV Festilent 1.057 stemmen · PVV 28%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.