Stembureau Stembureau Kantine BMV Sporthal Reutsdael in Maasgouw (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6097 BG · Wijk Heel

Hier zijn 1.307 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 260 19,9% 26,6% −6,7 pp 6,6%
VVD 213 16,3% 16,2% +0,1 pp 8,8%
CDA 212 16,2% 14,7% +1,5 pp 9,7%
D66 198 15,1% 13,5% +1,7 pp 9,9%
GroenLinks-PvdA 141 10,8% 7,7% +3,1 pp 12,3%
JA21 101 7,7% 6,8% +0,9 pp 10,0%
Forum voor Democratie 46 3,5% 5,2% −1,6 pp 6,0%
BBB 45 3,4% 2,4% +1,0 pp 12,4%
50PLUS 36 2,8% 1,9% +0,8 pp 12,5%
Partij voor de Dieren 13 1,0% 1,2% −0,2 pp 7,3%
SP 12 0,9% 1,4% −0,5 pp 5,6%
Volt 11 0,8% 0,7% +0,1 pp 10,0%
ChristenUnie 5 0,4% 0,3% +0,0 pp 9,6%
DENK 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 6,5%
BVNL 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 7,7%
DE LINIE 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 33,3%
NSC 2 0,2% 0,2% −0,1 pp 5,4%
SGP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 16,7%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 7,1%
BIJ1 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maasgouw, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −6,7 pp minder dan gemiddeld in Maasgouw.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 12 stembureaus: 8,8% van alle geldige stemmen in Maasgouw en 0,0126% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 11 stemmen in Maasgouw komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Maasgouw

Alle stembureaus in Maasgouw

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.