Stembureau De Parel in Maasdriel (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5328 AA · Wijk Rossum

Hier zijn 1.148 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 346 30,1% 36,6% −6,4 pp 5,9%
VVD 207 18,0% 18,9% −0,9 pp 6,8%
Nieuw Sociaal Contract 168 14,6% 12,1% +2,5 pp 8,6%
GroenLinks-PvdA 136 11,8% 7,5% +4,4 pp 11,3%
BBB 72 6,3% 5,0% +1,3 pp 8,9%
D66 54 4,7% 3,9% +0,8 pp 8,5%
SP 38 3,3% 3,0% +0,3 pp 7,9%
CDA 25 2,2% 3,5% −1,3 pp 4,5%
Partij voor de Dieren 23 2,0% 1,4% +0,6 pp 10,4%
Volt 19 1,7% 1,0% +0,7 pp 12,0%
ChristenUnie 12 1,0% 0,8% +0,3 pp 9,4%
Forum voor Democratie 10 0,9% 1,8% −0,9 pp 3,4%
JA21 10 0,9% 0,8% +0,0 pp 7,4%
50PLUS 7 0,6% 0,6% +0,0 pp 7,7%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,7% −0,1 pp 6,2%
SGP 5 0,4% 1,9% −1,4 pp 1,7%
Piratenpartij - De Groenen 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 27,3%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 40,0%
DENK 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 33,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 16,7%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 6,7%
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Maasdriel, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −6,4 pp minder dan gemiddeld in Maasdriel.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 17 stembureaus: 7,1% van alle geldige stemmen in Maasdriel en 0,0112% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Maasdriel komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Maasdriel

Alle stembureaus in Maasdriel

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.